RESULTAT

(N)Tingoskattens Villemann
2018
Klubb / Plats Datum Domare Klass Bedömning
HÄK, Iggesund 2018-10-20 Daria Lukasik 3 Supreme Champion, BIS-avelshane
SUK, Sundsvall 2018-08-26 Gerardo Fraga Y Guzman 3 CACS, BIV
SUK, Sundsvall 2018-08-25 Vladimir Isakov 3 CACS, BIV, NOM
UK, Rasbo 2018-06-16 Philippe de Guerny Ventura 3 CACS(2)
GEK, Sandviken 2018-05-13 Eva Porat 3 Ex 2
GEK, Sandviken 2018-05-12 Mats Askett 3 CACS, NOM En röst i panelen
Fräset, Rasbo 2018-01-07 Irene Eek Magnusson 3 CACS(2)
Fräset, Rasbo 2018-01-06 Zvezdan Memedov 3 CACS(2), NOM
2017
Klubb / Plats Datum Domare Klass Bedömning
Birka, Södertälje 2017-11-11 Jurgita Gustaitiene 3 CACS
Birka, Södertälje 2017-11-11 Stephe Bruin 3 Ex 2
MSK, Eskilstuna 2017-09-02   16 BIS-avelshane
JKK, Solvalla 2017-08-13 Mats Askett 3, 16 CACS, BIS-avelshane
DARAK, Ölstykke 2017-08-06 Cristiano Sandon 3 CACS
DARAK, Ölstykke 2017-08-05 Anne Veland 3 CACS
KKMN, Trondheim 2017-07-09 Vladimir Isakov 5 Grand Int. Champion, BIV-T, NOM Tre röster i panelen
KKMN, Trondheim 2017-07-08 Lene Glem 5 CAGCIB, BIV-T
UK, Rasbo 2017-06-18 Annika Billing 5, 16 CAGCIB,NOM, BIS-avelshane
UK, Rasbo 2017-06-17 Mats Askett 5, 16 CAGCIB, BIV, NOM, BIS-avelshane
VRK, Västerås 2017-04-23 Anne Veland 5, 16 CAGCIB, BIS-avelshane
SK, Sollentuna 2017-03-12 Allessandro Ghibaudo 5 CAGCIB
SK, Sollentuna 2017-03-11 Magdalena Kudra 5 CAGCIB
Nerk, Örebro 2017-01-21 Mirek Skotarczyk 5 CAGCIB (2)
2016
Klubb / Plats Datum Domare Klass Bedömning
Østfoldkatten, Rakkestad 2016-09-11 Zvezdan Memedov 7 CACIB, Internationell Champion
Østfoldkatten, Rakkestad 2016-09-10 Irene Eek Magnusson 7 CACIB
MSK, Eskilstuna 2016-09-03 Mats Askett 7 CACIB(2)
JKK, Solvalla 2016-08-14 Hannah Jensen 9 CAC(2), Champion
JKK, Solvalla 2016-08-13 Mats Askett 9 Ex 2(3)
UK, Uppsala 2016-06-19 Sirpa Lindelöf 9 CAC
UK, Uppsala 2016-06-18 Mats Askett 9 CAC, NOM, BIS
BJK, Umeå 2016-04-10 Sirpa Lindelöf 11 Ex 1, NOM
BJK, Umeå 2016-04-09 Glenn Sjöbom 11 Ex 1, NOM
SK, Sollentuna 2016-03-27 Annelie Persson 11 Ex 1, BIV-T, NOM, BIS
SK, Sollentuna 2016-03-26 Luigi Comorio 11 Ex 1
Fräset, Rasbo 2016-02-28 Karl Preiss 11 Ex 1(2)
Fräset, Rasbo 2016-02-27 Åsa Hammarlund 11 Ex 1(2), NOM En röst i panelen
Nerk, Örebro 2016-01-24 Malin Sundqvist 11 Ex 4
Nerk, Örebro 2016-01-23 Anne Köhn 11 Ex 3
2015
Klubb / Plats Datum Domare Klass Bedömning
Birka, Sollentuna 2015-11-22 Dorthe Kaae 12 Ex 1 (3), BIV, NOM
Birka, Sollentuna 2015-11-21 Geir Edvardsen 12 Ex 1 (3), BIV, NOM En röst i panelen
Katteklubben, Årslev 2015-10-17 Louis Costé 12 Ex 2

*) Anmält men ej fått bekräftelse.

Top

© Copyright sf-webdesign.se 2007